Kasutajakeskkond
Sisene Täpsem info

Firmast

Pakume professionaalseid vahendeid ja kindlat kvaliteeti
nii profile, kui ka tavakasutajale!

Kuigi meie tegevus on suunatud eelkõige suurkasutajale, saab suurepärast abi ka väikeettevõtja ja koduperenaine, kes hoolib kvaliteetsetest tõhusatest töövahenditest. Paljud inimesed on leidnud meilt lahenduse oma igapäevase elu lihtsamaks muutmisel. Koristamine ja puhtuse hoidmine kuulub ju meie tavaelu rutiinide hulka. Miks seda siis liiga keeruliseks teha?

Tule külasta meid meie kaupluses!

 

Omame 21 aastat kogemusi!

Sanmal alustas puhastusvahendite müüki Eestis juba aastal 1993. Sellest ajast oleme otsinud euroopa turult parimaid lahendusi ja vastavalt sellele oma tootevalikut kohandanud. Iga uue partneriga on kaasnenud värsked teadmised ja kogemused mida saame anda edasi oma klientidele, et puhastamist lihtsamini ja tulemuslikult teostada.

 

Oleme üks suurima tootevalikuga ja
teadmistepagasiga ettevõte koristusalal!

Tänu rohketele partneritele on meie tootevalik väga rikkalik ja suudab rahuldada ka kõige nõudlikuma kasutaja vajadused. Oleme paljude partnerite kasulikest infokildudest pannud kokku ühtse terviku Eesti puhastusturu jaoks.

 

Koolitame ja nõustame oma kliente!

Kõik meie toodete kasutajad saavad kaubaga kaasa ka head nõuanded selle otstarbekaks ja õigeks kasutamiseks. Soovi korral viime läbi seminare ja juhendamisi ka klientide juures. Selgetele küsimustele saame sageli anda vastuse ka telefonitsi. Kui tunned, et vajad koristamistöödel abi, helista meile.

 

Oleme rohelise ja loodusliku mõtteviisi edasiviijad omal alal!

Seame oma valikus jätkuvalt esikohale tooted, mille kasutamine ei koorma meie kauni Eestimaa loodust ega mõju kahjustavalt kasutajale. Paljud tooted on tunnustatud märkidega Põhjamaade Luik, Saksamaa Sinine Ingel ja Euroopa Liidu Lilleke.

Luigemärk, Sinine ingel, Euroopa liidu lilleke

Ela puhtalt...